Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 32 éves vagyok, szeretnék...

32 éves vagyok, szeretnék tanulni, érettségizni munka mellett, ehhez ismertek valamilyen lehetőséget?

Figyelt kérdés

(Nagyon körmönfontoltan kell feltenni a kérdést, hogy a rendszer kiengedje a ebes felületre)


Sajnos ennyi év kellett, hogy végérvényesen rájöjjek, hogy tanulnom kell. Főiskolára, egyetemre szeretnék menni, de akkor, mikor lehetett volna, abbahagytam a tanulást, és bevonultam katonának. Nem azzal van a baj, hogy nem tudok érvényesülni, mert nagyon jól élek, nagyon jó körülmények között, szerető, leendő feleséggel. Egyszerűen csak szeretnék tanulni. Előtte viszont le kell érettségiznem, de ez munka mellett nem éppen megoldható, hogy heti 3 napban a munkaidőm felét hiányozzam a munkahelyemről. Ezért keresek levelezőn végezhető iskolát, amit -sajnos- nem nagyon találok. Kis segítségre lenne szükségem. Köszönöm.


2009. jan. 28. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem Óbudán van egy gimnázium, ahol van esti tagozat is. Ez időben annyit jelent, hogy minden szombaton kell menni,de akkor egész nap.

Ha érdekel megtudakolom a címet, mert egyik ismerősöm járt oda, de közben abbahagyta időhiány miatt.

2009. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Googlebe írd be, hogy érettségi esti tagozat. Már szerintem csak estin érettségizhetsz! sok lehetőség van egyébként!

Sok sikert :)

2009. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esti gimibe menj, ez vagy szombat egész nap vagy egy héten kétszer kell bemenned este, és 2 év alatt el is végzed
2009. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jó lenne annak az óbudai esti sulinak a címe.

2 év alatt? Tudtommal már nem lehet. Nem tudnál konkrét címet?

A google-val az a baj, hogy esti iskolára a délutáni jellemzően 2-2.30-kor kezdődő órák a jellemzőek. Számomra teljesen érthetetlen módon, hiszen aki dolgozik, annak nagyon nehéz szabaddá tennie ezt az idősávot.

2009. jan. 28. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szóval az óbudai suli Semper Studio néven fut:

www.semperstudio.hu.

A távoktatás fül alatt találod.

2 hetente szombatonként van a konzultáció, szóval abszolút teljesíthető.

Remélem segítettem!

2009. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Szakközépiskola, BP, 1075, Wesselényi u. 38, itt is megpróbálhatod, idén indult esti tagozat.

3. hozzászóló

2009. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segedelmet! Utánanézek mindkettőnek!
2009. jan. 29. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Melyikbe mentél?

Semper?

2016. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!