Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinél fogok érettségizni?

Kinél fogok érettségizni?

Figyelt kérdés
11. óta, gimnáziumban biológiát tanulok, ám 11. -től faktra is felvettem (2évig,11-12. ), de 12. ben le is adtam a faktot. A tanár, aki 'alapórán' és a fakton is tanított, ugyanaz. Viszont 12. re alapórára kaptam egy új tanárt, a faktos még az előző maradt, ám mivel az előbbiekben írtam, hogy a faktot leadtam, már csak az új tanár tanít alapórán. Melyiknél fogok középszinten érettségizni? :D
2011. okt. 29. 11:57
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hány biosztanár van a suliban, de általában több tanár is hallgathat. Vagyis simán lehet, hogy mindketten ott lesznek. Egyébként emellett még figyelembe kell venni, hogy az évfolyam többi osztályában tanít-e még valamelyikőjük. De szerintem alapból az új tanár érettségiztetne, habár talán meg lehet kérni a másik tanárt, ez annyira nem kötött (azt hiszem).
2011. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szerintem az új tanár. Ugyanis a mi régi magyar tanárunkat is leváltották 11re, azóta másik van és biztos az fog minket érettségiztetni. De kérdezd meg a biztonság kedvéért.
2011. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!