Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes rendszergazdának tanulni?

Érdemes rendszergazdának tanulni?

Figyelt kérdés
Milyen könnyen lehet elhelyezkedni vele ha angolul is tudok? Nem túltelített már ez a szakma? Megtanulhatom egyedül is otthon, vagy inkább suli? Elvégeztem a hét modulos ECDL tanfolyamat, jelenleg ezen a szinten a tudásom. Innen kell tovább fejlődni.
2011. jan. 3. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nem, már több a pc mint a gazdája.
2011. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 czibles ***** válasza:

ECDLemet én inkább letagadnám, (bár mondjuk nekem is van, infó érettségi mellé adták).


otthon egyedül is meg lehet tanulni, csak hát semmilyen papír, iskola, tanfolyam nélkül nehéz lesz első munkahelyet találni. Kereslet nagy irántuk, bár inkább a diplomás, 2. és 3. szintű rendszermérnökök iránt. de ezt te is meg tudod nézni, elég felmenni 1-2 álláskereső oldalra, és megnézed, hogy mire van igény.

2011. jan. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!