Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék orvos lenni, de...

Klaucs828 kérdése:

Szeretnék orvos lenni, de sajnos későn kaptam észbe. Lehetséges 3 és fél hónap alatt emelt szinten érettségizni biológiából és középszinten kémiából jó eredményekkel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem duplázol, akkor igen.

Ha duplázol, akkor sok minden függ attól, hogy milyen szinten vagy most a 2 tantárgyból.

Meg legalább egy nyelvvizsgádnak lenni kell, különben esélytelen.

2011. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm van,akinek elsőre nem sikerült bejutni arra az egyetemre,ahová szeretett volna,de ha tényleg ezt akarja,megpróbálja újra...
2011. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
3 és fél hónap alatt? Az orvosin 3 és fél NAP alatt kell ennyit megtanulnod. Úgyhogy igen, lehetséges.
2011. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a jelentkezési lap leadásakor döntöttem el, hogy na akkor, orvosi. Nem olyan vészes az az anyag mennyiség, így visszagondolva, megtanulható, de azért nem árt, ha odateszed magad:) már csak azért sem, mert ha a tanárok látják, hogy elkötelezett vagy, segítőkészebbek az 'ügyed' iránt. Hajrá, még semmi nincs veszve.
2011. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjátok már ezt az egyetemenháromnapalatttanulszmegannyitmintaközépsulibannégyévalatt-dumát. Nincs ráállva az agy középiskolában erre.
2011. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig érkezett válaszokat. :)

Az igazság az, hogy nyelvvizsgám van már, 2 előrehozott középszintű érettségim (angol, infó) és elég jó eredményeim vannak matekból, magyarból és töriből is. A biológiától, kémiától azért félek, mert nálunk ezeket a tantárgyakat 1-1 évig tanították, és annak már 2 éve. Nem sok rémlik már belőlük, de akkor nagyon tudtam őket.

2011. jan. 8. 15:13
 7/11 anonim ***** válasza:
bioszt egy évig tanultál? hát akkor hajrá! én három évig tanulom a bioszt, és nem érzem úgy hogy akár egy középszintű érettségi összejöhetne. mindenesetre drukkolok!
2011. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1-1 évet tanultál csak? Nem vagyok benne biztos,d e úgy tudom, hogy akkor nem is érettségizhetsz belőle. Mert 2 évig kell vmit tanulni ahhoz, hogy érettségizhess belőle.

Szóval kérdezz utána, emrt ebben az esetben előbb egy osztályozó vizsgát is kell tenned még egy 1-1 év anyagából.

2011. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Huh erről már el is felejtkeztem...

Majd megérdeklődöm a tanáromtól :) és köszönöm :D

2011. jan. 8. 16:56
 10/11 anonim válasza:

Úgy gondolom, ha nagyon odateszed magad, akkor megtanulható. De szerintem lehet magántanárt kéne fogadnotok, aki segít Neked benne. Pláne ha záróvizsgáznod is kell még előtte. Elég intenzív tanulásra van szükséged.


Hajrá! :-)

2011. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!