Vélemények a MOME-ról?

Figyelt kérdés
Mivel szlovákiai vagyok azt szeretném tudni : Van e diákszálló-ja, hogyan helyezkedhetek - el magyar országon a MOME-n tanított fotós-i szakkal? És mennyire színvonalas az egyetem?
2011. jan. 8. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legszínvonalasabb. Piszok nehéz bekerülni, már-már lehetetlen. Nagyon tehetségesnek kell lenned vagy pedig protekció szükséges ahhoz, hogy bekerülj oda. :(

Én is a MOME-n szeretnék tanulni fotográfiát azt jelölöm meg első helyen (próba szerencse alapon) de nem sok reményt fűzök hozzá!:)

2. helyen azért megjelölöm a BKF fotográfia szakot!:)

2011. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó suli, de elsőre legtöbbször csak az kerül be, aki protekciós, vagy lefizette v.melyik felvételiztető tanárt. Én voltam ott, mikor kipakolás volt (ez nem volt nyilvános, az iskolánk kéredzkedett be oda), hát akikkel én találkoztam, azok nagyképű, újgazdag p*csák voltak (textilesek).

A formatervezők rendesek voltak velünk.


Nem rossz suli, mostmár végre rendbetették belülről. Ha végzel (sokan kiperegnek menet közben), akkor nem könnyű elhelyezkedni, mert ma már könnyűiparunk nincs, szóval így marad a vállalkozás.

2011. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ha néztétek tavaly a BKF-re 1db embert vettek fel az államilag támogatott fotográfia képzésre. A ponthatár 429 pont volt. Költségtérítésesen viszont csak 200pont... Szóval ha van elég pénzed, azt tanulhatsz amit szeretnél. A tehetséges ember meg mehet a süllyesztőbe...

Már azt sem tudom mit jelöljek meg.. Mome..elsőre esélytelen, azt mondják. BKF...költségtérítésesre nem megyek...F*sz fog nekik kiperkálni 350.000ezret egy félévre!

Egyébként én is fotográfiára mennék, de valószínűleg OKJ lesz belőle :( Vagy marad a BME epítőmérnök...(utálom a matekot, fizikát, statikát...blabla. De felvennének, mert jó tanuló vagyok) Mekkora szívás ez az egész felsőoktatás!!!:(

2011. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Eygetértek az utolsóval..

most vagyok 11.-es és minden vágyam h fényképész legyek..a MOME-ra szeretnék menni..de ahogy most leírták h rohadt nehéz bejutni..áá nem tudom mi lesz velem.. :/

2011. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
minden szakra ennyire nagyonnagyon nehéz bekerülni? én a tervezőgrafikára v a média design-ra gondoltam. ha előkészítőre megyek, nagyobb az esélye, hogy felvesznek?
2012. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden szakra nehéz bekerülni. És az, hogy eljársz az előkészítőre, nem hiszem, hogy sokat lendít a dolgon, maximum meglátod, hogy vagy-e olyan szinten, amit elvárnak. Mert olyanokat vesznek fel, akik már a felvételi előtt művészi szinten űzik azt, amit csinálnak.
2012. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Véleményem szerint, ha jársz előkészítőre sokkal több az esélyed. Én is így tervezem, építészeti szakra szeretnék menni. Egyik ismerősöm is járt előkészítőre. Nos azért az is húzós. Elég messze lakunk, s minden hétvégén lejárt, de sikerült a felvételije is. És több mint valószínű hogy azért azt sokkal jobban felveszik, aki már perkált nekik pénzt az előkészítővel, mert az is marha drága. Mindenesetre sok sikert mindenkinek! :)
2012. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csibi96 válasza:
ÉN akkor is bekerülök!!!! Már 4 éve erre készülök aaaa.....bocsi túlmotiválódtam :D
2015. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó te milyen szakra szeretnél bekerülni és mik a tapasztalataid?
2015. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én oda jártam, a protekciósokat úgy kezelik mint a hímestojást mert nem akarnak balhét, vagy fizetnek, ki tudja.

Aki nem protekciós azzal éreztetik is, hogy hol a helye. Én ott is hagytam. Tipikus neokommunista kisrezsim, pénzmosoda, lélekvesztő, nem ajánlom.

NEM ajánlom.

nagyon nem. Hacsak nem vagy protekciós. De ha nem vagy az, számíts rá, hogy ki fognak készíteni.

2016. nov. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!