Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket éri meg tanulni...

Melyiket éri meg tanulni kommunikáció és média vagy kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés

Érdekel az elhelyezkedési lehetőség,tanulhatósági nehézség,kereset szóval minden.


Csak ez a 2 szak érdekel!


2011. jan. 10. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A 2. szerintem hasznosabb, legalábbis én épp állást keresek, nézegetem az állásokat és úgy látom, ilyesmiből többet keresnek. Mondjuk nehezebb is.


De ez két teljesen különböző szak. Nem tudod, hogy mi akarsz lenni?

2011. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából most kell majd választanom és nem tudom,hogy merre tovább :S Ezzel a 2 szakkal kerültem baráti közelségbe,matekból 3-4-es vagyok ezzel nehéz lenne a marketing?


Igazából szívem szerint a médiára mennék,de semmi jót nem hallok róla.


Amúgy magyar meg a nyelvek mennek jól,de anglisztika és társai nem igazán vonzanak.

2011. jan. 10. 17:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Várom a többi hozzászólást is :D
2011. jan. 10. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha matekból 3-as, 4-es vagy, akkor mehetsz kereskedelmi, közgazdasági irányba. Azzal még el is tudnál helyezkedni.

A média csak arra jó, hogy neked is legyen diplomád.

2011. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És amúgy a kereskedelem marketingen milyen tantárgyak vannak,mennyire húzósak?


OKJ-sbe se érné meg a kereskedelem mellett megcsinálni a kommunikációs,vagy úgy már nincs olyan értéke?

2011. jan. 10. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kermarkon a matek meg a jog a húzós, a többi nem vészes. (mondjuk nézőpont kérdése, hogy kinek mi a nehéz :P)

Matek amúgy szorgalommal megcsinálható, én 2-3-as voltam, mégis simán ment.

2011. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te melyik suliban vagy ker. mark-os? És milyen tantárgyaid vannak?Melyik milyen nehézségű?
2011. jan. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!