Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha germanisztikára jelentkezem...

Ha germanisztikára jelentkezem, akkor is kapok az emelt szintű érettségiért pluszpontot?

Figyelt kérdés
Oda kötelező egy emelt szintű német érettségi, de nem tudom pontosan, hogy akkor azért jár e a plusz 40 pont? Felvi.hu pontszámító kalkulátora szerint igen, de én abban nem bízok. :) És itt van aki azt írja igen, van aki nem.. Most akkor melyik? :/
2011. jan. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel kötelező, ezért mindenkinek lesz, így teljesen mindegy hogy számít e vagy sem.
2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
HÁt azért nem mind1.. Szóval akkor jár érte?
2011. jan. 11. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Fontos, hogy CSAK akkor jár 40 pont az emelt szintért, ha felvételi tárgyból teszed. Tehát pl. ha fizikából emelteznél, akkor nem kapnád meg a 40 pontot, mert az nem kell germanisztikára.
2011. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam, mert 40 pont plusz vagy mínusz, azért nem mindegy..
2011. jan. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!