Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a pszichológia érdekel, és...

Ha a pszichológia érdekel, és esetleg szívesen dolgoznék pszichológusként, milyen/ melyik egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Melyik tantárgyakra lesz szükségem? És miből kéne érettségizni?
2011. jan. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
elte-ppk pszichológia szakirány magyar, biosz érettségi mondjuk, legjobb ha mindkettő emelt szintű, mert kell 450pont...:S jó ha van egy nyelvvizsgád is
2011. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 14. 22:32
 3/8 A kérdező kommentje:
450... És a biosz nagyon számít?
2011. jan. 14. 23:13
 4/8 anonim válasza:
Szerintem fontos lesz ott a biosz. Főként az idegrendszer, én így tudnám elképzelni, elvégre emberekkel kell foglalkozni, és a mentalitásukkal.
2011. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, csak eddig úgy tudtam, h inkább a pszichiátereknél kell a biosz, ők foglalkoznak az idegrendszerrel, a pszichológus kisit más, nem?
2011. jan. 15. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:

vagy DE-BTK pszichológia

tavaly 444 volt a pont azt hiszem

2011. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

biológia v. magyar v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(9)


de miért nem tudsz a felvi.hu-ra felmenni? ott van minden...........

2011. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyilván fel tudok, de nem ismertem ezt a honlapot, ez nekem még csak a távoli jövő, puszta kíváncsiságból kérdeztem :)
2011. jan. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!