Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem és angol érettségik...

Történelem és angol érettségikkel hova érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ezeket a tárgyakat szeretném duplázni, de nem tudom hova lenne érdemes jelentkezni... Olyan diplomát szeretnék amivel kezdhetek is valamit, de a 400 pont felettiekbe nem hiszem, hogy be tudnék jutni.


Ti mit ajánlotok?


2011. jan. 14. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi érdekel, mert az mindenképpen befolyásolja azt, hogy mit ne válasszál. Ha piacképes tudás kell, akkor könnyen lehet, hogy a 400 pont feletti szakokon kell elkezdeni.

Átnéztem egyébként és nem nagyon láttam 400 pont alatt piacképes lehetőséget, ami angolra és törire épít. Esetleg az informatikát merném ajánlani, de gondolom az nem érdekes.

A közgazdász képzések még szóba jöhetnek, de 400 pont alattit nehéz találni.

2011. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ami érdekel azt mind lehurrogták, mint pl. az anglisztikát. A legnagyobb baj, hogy nem is nagyon van konkrét elképzelésem.
2011. jan. 17. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!