Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis egyetemre bekerülés...

Semmelweis egyetemre bekerüléshez van esélye egy 4es tanulónak?

Figyelt kérdés
Nincs nyelvvizsga, lesz magyar, matek, történelem, német, biológia érettségi. Középszintü érettségi lenne csak mindegyik. 3-as 4-es tanuló vagyok, 11.es. Ha esélytelennek tűnik, még az egy év alatt mit kéne produkálnom hozzá? Ha szerintetek nem költségtéritésesre bekerülhetnék igy is, akkor melyik szakok azok?
2011. jan. 16. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmelweis Egyetem...

Azért ez elég tág, nem gondolod?

Azon belül hova?

2011. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
körülbelül bárhova? :$ ne levelezősre.
2011. jan. 16. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Artyaég...

ETK, FOK, ÁOK...

Hova?

2011. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
FOK ra szerintem az eddigi teljesítményemmel az esélyem nulla. Pont ezt kérdem én is, hogy hova, és még azon belül is hova? Egyenlőre csak ezt céloztam meg, és nem tudom, hogy van-e értelme. Esetleg szülésznő? Vagy bármi más?
2011. jan. 16. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ETK.

Hát sote-ra matekra, törire... Fölösleges, nem felvételi tárgy, nem nézik.

Biosz kötelező és ha magyarra rágyúrsz az is jó, mert felvételi tárgy és így nem kell plusz érettségi.

Nyelvvizsga nélkül pedig mindegy a nyelv, mert akkor úgyis fogod tanulni egyetemen.

Egyébként ha nincs célod, hogy mi szeretnél lenni akkor nem fogod tudni elvégezni, mert nagyon nehéz suli.

Ez csak egy jó tanács. Találd ki mi szeretnél lenni és utána készülj rá.

2011. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!