Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Ignác Humán Szakkép...

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium, VAGY Petrik Lajos két tanítási nyelvű vegyipari környezetvédelmi és informatikai szakközépiskola? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Bejelöltem mind2őt ,és szinte biztos ,hogy fel is vesznek minda2őbe.

De nem tudom melyiket válasszam.

Majd orvos szeretnék lenni ,vagy bűnügyi helyszínelő.

A két szakmába a közös,a kémia.Nagyon szeretem és szeretnék majd olyan munkát amihez köze van a vegyészethez.Tudnátok mondani okokat,indokokat a sulikról ,hogy mért lenne ez jó hely?(Voltam felvételizni, és kedvesek voltam az említett 2 helyen,csak nekem kell pár közvélemény.)

Válaszokat értékelem.


2011. ápr. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

a rangsor fogja meghatározni vagyis attól függ melyiket jelölted előbb

módosítani lehetett pár hete

nem lehet választani már ilyenkor hogy melyikbe akarsz menni ha felvettek oda mész

2011. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez szerintem csak elméleti kérdés lett. :S
2011. ápr. 6. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmelweis van előbb
2011. ápr. 7. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Felvettek valamelyikbe?
2014. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is a semmelweisbe megyek jövőre.:)) téged oda vettek fel.?! :p ha igen..jò iskola.? :)
2014. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!