Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki BGF-re jár megtudná nekem...

Aki BGF-re jár megtudná nekem mondani, hogy 2. félévtől egyénileg vehetem fel az órákat vagy ismét csoportbeosztás szerint?

Figyelt kérdés
Ugye az 1. félévben konkrétan megvolt, hogy melyik csoportnak mikor van előadása, gyakorlata. Ez most is így lesz vagy neptunba úgy veszem majd fel ahogy akarom?
2011. jan. 17. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

én a külkerre járok, mindig egyénileg vettem fel az óráim

PSZF?

2011. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, PSZF pénzügy és számvitel
2011. jan. 17. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk (Miskolci Egyetem), az első félévben központilag felveszik a tárgyakat. Viszont a második félévtől kezdve mindenki saját magának dönti el, hogy melyik gyakorlatot veszi fel. Mert előadásból ugye csak 1 darab van egy tárgyból, azt nem tudod variálni nagyon, de a legjobb gyakorlati időpontokkal akár le is rövidítheted a napodat, vagy a lyukasórákat tömködheted ki, vagy mindkettő =).


Nálunk központilag készül egy órarend, ami a tárgyfelvétel előtt pár nappal feltesznek az egyetem honlapjára, így mindenki szépen megtervezi a számára tökéletes órarendet, majd tárgyfelvételkor összeszakad alattunk a Neptun, mert nem tud ekkora tömeget kezelni, hiába vannak napokra, azon belül órákra széttagolva a karok tárgyfelvételei... Mondjuk nem tudom, hogy más karon van e ilyen probléma, hogy kidobál mindenkit a Neptun, vagy be sem engedi, gépészeknél van =). Mindenki küzd azért a gyakorlatért, nehogy beteljen, ha nem sikerül, elképzelhető, hogy bukta az egész órarendjét, mert ütközései lesznek.


Mondjuk az egy dolog, hogy felveszed valahová a gyakorlatot, nem kötelező pont arra bejárnod, hanem mehetsz a másik tankör gyakorlatára is. Tanárral meg kell beszélni, hogy ekkor lenne neked jó, Neptunban viszont nem sikerült felvenni ahogy akartad. Ha beférsz a teremben, meg fogja engedni.

2011. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!