Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen német tankönyvet...

Milyen német tankönyvet vegyek, amiből nulláról el lehet kezdeni egyénileg a nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Start!-om van, abból tanultam középsuli alatt és sztem érthető, meg jó.
2011. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! Én a Start Neu! tankönyvsorozatot ajánlom. Nagyon jól lehet belőle tanulni (suliban ebből tanultunk). Gyakorláshoz a munkafüzeteket is meg lehet venni.

[link]

Ezen felül a "Német kisokos" című nyelvtani kiskönyvet is ajánlom.

[link]

2011. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a start-ból tanultam, de nekünk ahhoz nem volt hanganyag kiadva - nem tudom, hogy mostanság van-e. Mert azért az nem árt!
2011. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat.Megveszem azt a könyvet.
2011. jún. 2. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó könyv érthető, ami benne van.

Igaz én már előtte tanultam németet (de nem nagyon tudtam), és most elég sok mindent tudok már.


[link]


A KON-TAKT 1 van munkafüzet és tankönyv is

2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó voltam ezt találtam róla:

A könyv rövid tartalmi ismertetője: A KON-TAKT című négykötetesre tervezett sorozatunkat azoknak a középiskolásoknak ajánljuk, akik kezdő szintről közép- vagy emelt szintű érettségiig szeretnének eljutni. Az új tankönyvsorozatot sokféle érdekes szöveg és gyakran humoros "kamaszos" dialógusok jellemzik. A tananyag feldolgozására bőséges gyakorlóanyag áll rendelkezésre. Az első kötet nyolc leckéből és két ismétlő leckéből áll. A1-A2 szintig juttatja el a nyelvtanulókat, heti 4 órában egy tanév alatt elvégezhető. A könyv mindennapi, a tanulók világának megfelelő helyzetekben tanítja a nyelvet. A leckék 3+1 részből állnak. Az első 3 részben az új tananyag található, a negyedik rész autentikus szövegek segítségével országismereti tudnivalókat nyújt a német nyelvű országokról. A tankönyv és munkafüzet között szoros a kapcsolat, a tankönyvben utalások találhatók a munkafüzet megfelelő feladataira. A munkafüzet számos, minden készséget fejlesztő feladatain kívül a nyelvtani összefoglalókat is tartalmazza. A tankönyvhöz és munkafüzethez tartozik egy dupla CD, amely a szokásos hallásértési feladatokon túl kiejtési feladatokat is tartalmazza

2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom: 1000 kérdés 1000 válasz könyvet ez szóbelihez lesz jó majd.

Szótanuláshoz: Német szókincs nevezetű könyvet én ugyanebből tanultam csak angolul, témákba vannak szedve szavak.

Meg még egy nyelvtani könyv és menni fog:)

2011. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!