Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak, ha az erőssége...

Minek tanuljak, ha az erősségem az irodalom, nyelvtan, és gimis szinten a matek is megy (egyetemin most próbálom, nem sok sikerrel), és sokat akarok keresni?

Figyelt kérdés

Matek érettségim emelten: 94%

Magyar közép szinten: 97%

Angol közép: 80%

Nem szeretem se a fizikát, se az infót, ezt a kettőt akarom összeegyeztetni (matek, magyar), de most matekon vagyok a BME-n, és beletörik a bicskám... Valami olyan kellene, amihez elég a gimis matek, tanulni tudok, szeretek, és olyan állás lenne jó, ami sokat fizet... Ötletek? Légyszi segítsetek, eléggé össze vagyok törve...


2011. jan. 20. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont, mint én :D

Én is matekból és magyarból voltam jó, és matekra mentem, de elég rosszul ment, és most infóra megyek.

Én azt javaslom, hogy menj át magyarra, az könnyű. Lehetsz matek-magyar szakos tanár. Az szerintem nagyon jó foglalkozás. Utána találj ki valamit, amiből meggazdagodsz.

2011. jan. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanári pálya? Tudom, nem fizet sokat, de ha szereted a magyart, akkor azzal esetleg jól járnál :)
2011. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!