Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azt választottam hogy újraírom...

Azt választottam hogy újraírom a matek érettségit, tényleg nincs kockázat?

Figyelt kérdés
Azt mondta a matek tanárom hogy nincs kockázata, ha rosszabb lesz mint az előző akkor nem írják be, marad a régi. Tavaly érettségiztem, 53%-os lett, de most hátha jobban menne. Papirokat beadtam már, csak hmm érdekes, tényleg nincs kockázat?
2011. jan. 22. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Miért lenne kockázata? Főleg, hogy ingyen meg lehet egyszer ismételni, ha még diák vagy. Kapni fogsz törzslapot az eredményről, gondolom a régiről is van, vagy ha már meg van a teljes érettségi akkor abba meg főleg nem írnak át semmit. Azt használod fel a továbbiakban amelyikhez kedved van, nyilván a jobbat fogod:)
2011. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs. csak egy papírt kapsz róla, hogy mennyi lett a második. ha rosszabb, akkor kidobod az első kukába és kész. :-D
2011. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. jan. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!