Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha lisztérzékeny vagyok,...

Ha lisztérzékeny vagyok, akkor felvételinél kapok plusz pontokat? Vagy minek számít ez pontosan? Fogytékkal élő vagyok, vagy hátrányos helyzetű? Vagy semelyik se?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezért pontot nem kapsz
2011. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért lennél attól fogyatékkal élő?.Akinek macskaallergiája van az se kap plusz pontot..Nálad ugyanez a helyzet..
2011. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak tudod az, hogy lisztérzékeny vagyok, nem teljesen ugyanaz mint a macskaallergia..Teljesen más étrendet kell fenntartanom, és ha egy kis adag liszteset is eszem igencsak súlyos következményei lehetnek..és arról nem is beszélve, hogy az igazoltam lisztmentes élelmiszerek árai 4-5x ösei a normál kajáknak...
2011. jan. 22. 21:32
 4/13 czibles ***** válasza:

és ennek mi köze a tanulmányodhoz?

majd ha felvesznek kapsz érte magasabb szociális támogatást...

2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

""Csak tudod az, hogy lisztérzékeny vagyok, nem teljesen ugyanaz mint a macskaallergia..Teljesen más étrendet kell fenntartanom, és ha egy kis adag liszteset is eszem igencsak súlyos következményei lehetnek..és arról nem is beszélve, hogy az igazoltam lisztmentes élelmiszerek árai 4-5x ösei a normál kajáknak..."


Igen...Én meg laktózérzékeny vagyok..és akkor mi van?..Drágább az élelmiszer, de ettől még nem kell velünk kivételezni..Aki meg a mosóporra allergiás, annak meg a mosópor drágább.. Ennyi erővel kapjon az is, aki vega meg mindenki..Ugyanmár..Ez a tanulásban nem nehezít..Max a menzán nem ehetsz meg mindent..Ha felvesznek kérjél szociális támogatást és írd be az egyebek közé, de szeirntem még ott sem fog snekit érdekelni..Sjanálom..tanulj!

2011. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert hátrányos helyzet azért! nem is vagyok emiatt fogyatékkal élő.. Tanulok én csak azért 20 pont joljönne... és am ennyi erővel a hivatalos hátrányos helyzetüeknél sincs tul sok köze a tanulmányukhoz az adott problémáknak... de okosak vagytok nagyon jolvan
2011. jan. 22. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
nem okosak vagyunk, de hidd már el, hogy ezért nem fogsz pontot kapni. A hátrányos helyzet az, hogy muterod egyedül nevel pl, vagy félárva vagy, vagy a szüleid alig bírnak fent tartani, mert munkanélküliek, vagy nagyon betegek.
2011. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el pl ezt

2011. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez már felháborító.Miért nem akartok még plusz pontot kapni??A 2 szép szemetekért?Én anno semmire nem kaptam plusz pontot,legalábbis ilyen sz@rságokra nem.És mégis sikerült bejutnom és bent is maradtam,ellenben azokkal a társaimmal akik mindenféle szociális plusz pontot kaptak(és így sikerült csak bekerülniük)olyan dologra amihez semmi köze nincs a tanulásnak...
2011. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondanom sem kell már rég nem a csoporttársaim...
2011. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!