Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha lisztérzékeny vagyok,...

Ha lisztérzékeny vagyok, akkor felvételinél kapok plusz pontokat? Vagy minek számít ez pontosan? Fogytékkal élő vagyok, vagy hátrányos helyzetű? Vagy semelyik se?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
"20 pluszpont jól jönne"...azért beláthatod, hogy nem vagy te olyan okos, mint amilyennek beállítod magad. Ha nem tudsz az eszeddel bejutni, akkor ne is álmodj arról, hogy bent maradsz...
2011. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
sztem most ne az én okosságomról beszéljünk mert azzal semmi probléma sincs. csupán megkérdeztem, hogy jár-e..igen azóta elolvastam, hogy semmiféle ilyen betegségre (allergiára) nem kapunk plusz pontot. nem kell rögtön letámadni az embert, bár itt mást nem is várhatok.. csak feltettem egy kérdést és mindenki jön a csesztetésével..jellemző
2011. jan. 23. 22:55
 13/13 anonim válasza:
Kicsit utólagosan, de hátha érdeklődik még valaki a téma iránt. Tehát sajnos többletpontot nem kap, aki lisztérzékeny. Az előttem szólókhoz viszont egy rövid üzenet: nagyon agresszívan támadtatok a kérdezőre a gyér hozzáértésetekhez képest. Macskaallergiához, meg laktózérzékenységhez hasonlítgatni egy autoimmun betegséget (igen, a lisztérzékenység az, és nem allergia) a Ti szegénységi bizonyítványotok. Máskor előbb nézzetek utána. :)
2015. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!