Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolából OKJ-s képzésre...

Középiskolából OKJ-s képzésre addig az időpontig kell jelentkezni, mint egyetemre/főiskolára, vagy csak nyáron kell majd jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Egyetemre/főiskolára nem szeretnék beadni jelentkezést, csak OKJ-s tanfolyamra. Nem tudom, február 15-ig kell jelentkeznem, vagy nyáron valamikor? Ha csak nyáron, akkor pontosan mikor?

Megkérdeztem az osztályfőnököm de azt mondta, nem tudja.. Interneten meg nem találtam, bár lehet hogy rosszul kerestem csak rá :)

Köszi!

18L


2011. jan. 25. 17:23
 1/6 anonim válasza:

ez engem is érdekelne!!!sajnos én sem tudom,de nekem többen is azt mondták,hogy oda elég kb. augusztusban,szóval nem a főiskolás jelentkezéssel egyidőben :)

te milyen OKJ-s képzésre mész?

2011. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden okj-nak máskor van. Nézzétek meg a választott suli honlapján, hogy mikor van beiratkozás és hogyan működik és az alapján jelentkezzetek.
2011. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ez annyi embert érdekel, főleg mivel naponta hússzor megkérdezik. Nézd meg az adott iskola honlapját; valószínáleg augusztusig lehet felvételzini.
2011. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és még egy jó tanács: augusztusban már inkább csak pótfelvételi van azoknak akiket egyetemre nem vettek fel vagy akármi. Ilyenkor nem tanácsos már jelentkezni mert túl későn van és könnyen benne van a pakliban, hogy már nem fértek bele az indított osztálylétszámba, szóval mindenképpen igyekezzetek a legelsőre meghirdetett felvételi időpontra menni és ott is a sor elejére állni, hiszen az is számít, hogy hányadik vagy a listán.
2011. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az iskola honlapján sem találok semmilyen határidőt, a képzéseket leírja, de jelentkezési mód, vagy idő sehol.

Egyébként amiken gondolkodom

banki szakügyintéző

pénzügy-számviteli ügyintéző

vagy valami titkár, könyvelő, ügyintéző, ilyesmik érdekelnek.

2011. jan. 25. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy telefonszámot a honlapon és holnap hívd fel őket.

Ennél jobb megoldást nem tudok.

2011. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!