Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási jelentkezési...

Felsőoktatási jelentkezési lapot, csak a könyvvel együtt tudom megvenni?

Figyelt kérdés

Ahol voltam könyvesboltban, azt mondták, hogy nincs külön lap, hanem a könyvhöz van csomagolva.

Nekem meg nem kell a könyv, mert könyvtáriból kinéztem mindent.


Még valami felvi-n van e-felvételi ahhot meg kell egy kódszám a lapról. azt honnan szerezzem emg ha nincs lap?


2009. febr. 4. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy postán és nyomtatványboltban is lehet venni jelentkezési lapot, nemcsak könyvesboltban .
2009. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én próbáltam nyomtatvány boltban venni,de azt mondták ott már nem lehet. Ajánlották,hogy neten is be lehet adni. Állítólag az egész országban csak 2 helyen(Pest,Debrecen)lehet megvenni a lapot. Egy könyvben 2 jelentkezési lap van így elkérhetnéd,de én úgy tudom,hogy csak abban a borítékben lehet feladni amit a lapokkal adnak. (és csak egy borítékot adnak hozzá)

Nem tudom miért kell ennyire megbonyolítani :S

2009. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én ajánlom az e-felvételit, szerintem egyszerűbb megoldás mint a másik. Miután regisztráltál a felvi.hu-n be tudsz lépni az e-felvételi lapjára ahol a biztonsági kóddal tudsz belépni(e-mailben kiküldik).Sok sikert!
2009. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Budapesten a Kempelen Farkas Hallgatói Információs Központban lehet INGYENESEN kérni. És persze máshol is, de én csak erről tudok.

Ez a jel. lap mindig ingyenes! Van aki kilopja a felvi tájékoztatóból, van aki megveszi. Ezt te döntöd el.

Azért van amúgy 1 boríték csatolva, mert ha 12 szaknál többet jelölnél meg, akkor egy borítékba kell mindent összegyűjteni, nem azért, mert a másikat akár odaadhatod másnak is.

2009. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a felvételi azonosítódat az e-felvételinél felül kiírja. Gondolom akkor generálja neked. Én is e-felvételiztem, szerintem egyszerű és tényleg kevés a hibalehetőség. (pl a középsuli kódját is a rendszer keresi ki, meg rinyál, ha valami helytelen)
2009. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!