Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 vagyok, de NEM TUDOM mivel...

23 vagyok, de NEM TUDOM mivel akarok foglalkozni. Ez már veszett ügy? Főképpen hozzám hasonló emberek véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Ugyan lesz diplomám, de, úgy se fogok vele állást találni.

Még csak annyit se tudok eldönteni, hogy emberekkel vagy állatokkal szeretnék-e foglalkozni.


2011. jan. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Még én se tudom,pedig már 35 éves vagyok:(
2011. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Én is 23 vagyok és csak egy éve tudom.Úgy is rá fogsz jönni.Kezdj bele pár dologba,de ne csak félig-meddig,hanem szívvel-lélekkel,aztán rájössz hogy miben van sikerélményed,örömöd.Én hirtelen jöttem rá,egyik napról a másikra,de egész éltemben azt akarom csinálni!:) Szerencsém van.De csak annak köszönhetem,hogy "felfedeztem" magam.Sok sikert,no para:)
2011. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyik napról a másikra döntöttem el mi az amit egész életemben tudnék és szeretnék is csinálni, aztán amióta főiskolára járok, csak egyre biztosabb vagyok magamban, remélem ez így is marad! :)

Ahogy előttem is mondták kezdj el több dolgot is, mondjuk menj el állatkertbe, menhelyre, stb önkéntesnek, de akár egy állatorvoshoz is. Ezekből a tapasztalatokból szerintem gyorsan ráfogsz jönni, hogy ezt akarod-e.

2011. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Fúúú... Mintha magamat látnám. Én februárban leszek 23 és nem tom eldönteni h milyen mérnök legyek, gépész? vagy villanyos? Meg persze már munkát vállalnék, levelezőn tanulnék. Most villamosmérnökséget tanulok, de rájöttem h jobban érdekel a másik, vagy nem is tom, úgy össze vok zavarodva, hogy ajjjajjj...

Nyugi, fiatalok vagyunk, sztem nem veszett ügy, legalábbis remélem!

Na de kitartás!

2011. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Gondolod, hogy a hozzád hasonló emberek tudnak a legtöbbet segíteni, akik még a maguk életét sem bírták elrendezni, csak veled együtt keseregnek?
2011. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok van egy főiskolai diplomám, most egy mesterképzést csinálok, amit végülis szeretek, de nem biztos h ezzel foglalkoznék életem végéig..


Szóval nem vagy egyedül:P


A lényeg h próbáld ki magad minél több dologban:D

2011. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!