Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fiam szemét géppel nézték...

Fiam szemét géppel nézték (amiben a kis kép látszik, miközben dioptriát mér) -egyik szemen minimális távollátás, de nem kell vele foglalkozni. Másik orvosnál hasonló géppel mérés: +2,5/+4,5. Hogy lehet eltérés? Szemcseppet mindkétszer kapott előtte.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz volt a gép..de mennyi idő telt el a kettő közt??
2011. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 hét.
2011. ápr. 29. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A géppel mérés önmagában sosem elég, mindig kell táblás kontroll is a hagyományos módon.
2011. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az volt, hogy -1,25ös lencsét kaptam, aztán másfél év múlva géppel állapították meg, hogy -4 és -4.5ös a szemem, az orvos nem akartam elhinni elküldött hagyományosra is, de ugyanaz jött ki, szal azóta megbízok az ilyen gépekben, de most elbionytalanítottál. Mondjuk igaz, az enyém rövidlátás miatt volt.
2011. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!