Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociális munka vagy szociálpe...

Szociális munka vagy szociálpedagógia? Melyiket jelöljem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szegedre szeretnék menni.
2011. jan. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szocmunkával talán jobban kapsz munkát. Szocped végzettséggel bnőm nagyon szenved:(
2011. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Van egy szoc.munkás barátnőm (Szegeden végzett), ő se talál nagyon munkát :( Viszont el lehet menni mesterképzésre (azt hiszem, hogy Pesten van). Van egy olyan ismerősünk, aki arra ment, és most intézményvezető (30 körüli az illető).

Szóval szerintem lehet vele valamit kezdeni.

A szoc.ped.ről nem tudok nyilatkozni :(

2011. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én szocpedes vagyok, nagyon szeretem... Rengeteg intézményben el lehet helyezkedni, mind szocmunkával, mind szocpeddel. Annyi, hogy a szocpedesek inkább a gyerekekkel, ifjúsággal foglalkoznak.
2011. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem érdemes egy szocped Ba-t és majd később egy szocmunka Ma-t végezni. Rengeteg az átfedés a kettő között.
2011. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!