Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítsetek légyszi! Melyiket...

Segítsetek légyszi! Melyiket érdemesebb választani: gazdálkodási menedzsment vagy kereskedelem marketing?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
gazd.men
2011. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöld be mind2t.

De ha nagyon választani kéne akkor gazd. menedzsment.

Ezt én is bejelöltem.

2011. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg kermark. csak nézz meg egy álláshirdetést!
2011. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem is kermark, menedzsmentesekből Dunát lehet rekeszteni, szinte minden felsőoktatási intézményben képeznek kb.23 helyen :S

Engem 2 éve gazdmen.-re vettek fel,de sztem dögunalom volt, szerencsére sikerült átmennem egy másik közgáz szakra :)

2011. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kinek a pap, kinek a papné... Éppenséggel nem egy marketinges ismerősöm volt még azelőttről, hogy én belecsöppentem volna az egyetemi életbe, és ők is azt mondták, hogy nem tudják, hogy fognak a diplomájukkal elhelyezkedni. A Gazdálkodási és menedzsment szakon szerintem szakirányfüggő, és kedves fentebb hozzászóló, épp a menedzsment szakirányt választják kevesebben, az a kevésbé közkedvelt, mert sokkal nehezebb, mint pl. a Vállalkozási.

Én a helyedben a Gazdálkodási és mendzsmentet választanám, tágabbak a későbbi lehetőségek, és mesterképzésben sokkal könnyebben orientálódhatsz akár marketing felé is, ha később az vonz, mint hogy Kereskedelem marketing alapszakról pl. Vezetés szervezés msc-re.

2011. márc. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Válaszoló: "másik szakra"=pénzügy és számvitel
2017. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!