Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a molekuláris bionika...

Ha a molekuláris bionika msc-jére szeretnék menni biológia bsc-vel, milyen felzárkózás kell? Egyáltalán bepótolható a tananyag, ha nem ott végeztem?

Figyelt kérdés

Elsősorban az orvosi biotech érdekelne, majd ha indul. Van egy évem kicsit felzárkózni és ha tudna nekem egy bionikát végző segíteni, nagyon hálás lennék!

Köszi!


2011. febr. 3. 16:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy bármilyen tapasztalatot szívesen veszek a szakkal kapcsolatban!
2011. febr. 3. 16:15
 2/3 anonim ***** válasza:
A tananyag, úgy tudom, olyan formában pótolható, hogy el kell végezni bizonyos tárgyakat az MSc alatt, ami a bionika BSc része, és szükséges a továbbiakhoz. De úgy hallottam, teljesíthető a dolog. Bionikásokkal való kapcsolatfelvételhez egyébként ajánlom a PPKE-ITK-n működő Animátor Közösségének facebook oldalát, illetve a hivatalos honlapokon elérhető e-mail címeken is szívesen válaszolnak a feltett kérdésekre vagy a megfelelő emberhez irányítanak.
2012. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pontos választ tényleg csak egy illetékes tud adni, de annyit hozzátennék, hogy én ELTE biológiáról jöttem át PPKE bionikára, és a tanagyagban meglepően kicsi az átfedés.
2014. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!