Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakot válasszam az...

Melyik szakot válasszam az egyetemen? Ahol a következők fontosak: földrajz, történelem, logika, alkotmány, esetleg nyelvek?

Figyelt kérdés
Szegedi Tudomány Egyetem, vagy ELTE.E két egyetem közül szeretnék majd választani .Idén érettségizek ,de nem tudom konkrétan, hogy melyik szakra is jelentkezzek.Eddig gondolkoztam a nemzetközi tanulmányokon, vagy politológián, esetleg földrajzon.De egyszerűen nem tudok dönteni.Valami ötlet esetleg?
2011. febr. 3. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Te sem tudod, mi honnan tudnánk? Szerintem ne jelentkezz semmire, hanem akkor már valamilyen érdekes ingyenes képzésre, és addig is próbáld megtalálni, mi vonzana. Csak úgy bejelölni valamit nincs értelme.
2011. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azért írtam a tantárgyakat, hogy valami szakot mondjatok azok alapján.
2011. febr. 3. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adtam ötletet nekd... de jó, akkor örüljél; politológia.
2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök :D De az ingyenes képzések alatt mit értesz konkrétan?
2011. febr. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!