Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet informatikát túl későn...

Alisonstardesign kérdése:

Lehet informatikát túl későn elkezdeni tanúlni? Tudtok jó tanárt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:48
1 2
 1/12 czibles ***** válasza:

informatikán belül mégis mit?

ha nincsenek hatalmas céljaid, akkor bármikor el lehet kezdeni.

magántanár nem kell, akármit is akarsz tanulni, minden témában vannak jó könyvek, esetleg tanfolyamok.

2011. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felhasználói szintem már van, szóval komolyabban gondoltam..Minden érdekel ami info,csak az a baj, hogy tavaly kezdett érdekelni kb, de mindenki leakar beszélni róla,mert hogy már gyerekkorom óta ott kéne ülnöm a gép elött egész nap szerintük.
2011. febr. 4. 11:33
 3/12 czibles ***** válasza:

hány éves vagy?

nem kell, ahhoz kiskorodtól kezdve a gép előtt ülni. csak azt kéne eldönteni, hogy mégis melyik irány érdekel...

pl: hálózatok, programozás, webfejlesztés, és ezeken belül is mi az ami érdekel.

2011. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

23/L :)

Igen ebben igazad van. Eleinte a web-es dolgok érdekeltek, csak mindenki azt mondta, hogy telített nagyon. Azért köszönöm szépen a hozzászólásokat.:D

2011. febr. 5. 12:21
 5/12 czibles ***** válasza:

23 éves még nagyon nem késő.

jelen állás szerint kb 65 éves korodig kell dolgoznod (szerintem külföldön sem sokkal jobb). 5év alatt meg ki lehet tanulni elég magas szinten.


én is úgy tudom, hogy telített ez a rész, de a pályán lévők nagyrészének nincsen végzettsége, magától megtanulta. viszont, ha te szerzel papírokat, sok rétűbb lesz a látóköröd, és mind ezt magas szinten, akkor lesz lehetőséged bőven.

2011. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:) Most már sokkal pozitivabban állok hozzá:D Mellesleg be is iratkoztam egy tanfolyamra.
2011. febr. 5. 18:26
 7/12 czibles ***** válasza:

milyen tanfolyamra?

(csak saját kíváncsiság, webfejlesztéshez úgysem értek...)

2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gazdasági informatikus okj.:) Azért ez mert ez indul el még a hónapban. Meglátjuk, hogy megy-e vagy nem. :)

Ha megy akkor egyetemen is erre szakra megyek. Azt olvastam, hogy az egyetemi 3 féle képzés közül ez a legkönnyebb. A mérnök info nem hinném h menne, mert kicsit hadilábon állok a fizikával.És a programozosra meg azt mondják h rohadt nehéz.

2011. febr. 7. 14:07
 9/12 czibles ***** válasza:

mindenkinek az a nehéz ami nem megy...

szerintem annyira nem vészes (jó mondjuk évfolyam fele bukta a tárgyat). lényeg hogy ne felkészületlenül menj oda.

2011. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van tipped, hogy egy ilyen tanfolyamhoz mit érdemes átnézni elötte?
2011. febr. 7. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!