Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A három felsorolt szakma...

A három felsorolt szakma közül melyik a legkifizetődőbb, melyikből lehet a legjobban megélni Magyarországon ill. külföldön?

Figyelt kérdés
a három szakma: építész(mérnök) filmes terület(kameraman) vagy az ilyan külkapcsolatokfenntartó/szállodákban/hivatalokban?
2011. febr. 3. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én meglátásom szerint építészmérnök.
2011. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én építészmérnök szeretnék lenni csak mostanság kicsit elbizonytalanítottak a gazdasági meg ilyen dolgok miatt :S
2011. febr. 3. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
azt tanuld, amit szeretsz, pénzre nem érdemes menni, mert nagyon gyorsan változik, melyik a slágerszakma.
2011. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
én kameramannak mennék. tavaly indult ez a szak, azt hiszem és elég jól hangzik én is gondolkodtam rajta, csak nem volt elég pontom hozzá. gazdag nem leszel szerintem, de munkád az lesz és valószínűleg eléggé élvezetes is.
2011. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Szerintem mindhárom olyan, hogy ha sokat dolgozol, sok pénzt kereshetsz. A filmessel inkább külföldön, építész pedig nagyon sok van nálunk, friss diplomás is, viszont szeretik a Magyarországon diplomázott építészeket külföldön (ezt tapasztalatból tudom). A külkapcs.-os szerintem nagyon melós lehet, és nem élvezném.
2011. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Kameraman szak gondolom csak pesten indul(t) ?!
2011. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kameraman alapszak:

-Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Kommunikációs és Művészeti kar

-Színház és Filmművészeti Egyetem (Budapest)

a könyvben ez van.. :D

2011. febr. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!