Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megjelölök 3 felsőoktatási...

Ha megjelölök 3 felsőoktatási intézményt és egy szakközépiskolát is, de az első felsőokt helyre nem vesznek fel csak a 3. ra és a szakközépbe, választhatom a szakközépet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. De akkor miért nem jelölöd a szakközepet harmadiknak? Nem értem a logikád... ez alapján a mostani 3. jelölted teljesen felesleges, mert ha felvesznek, ha nem, te oda nem mész.
2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bonyolult az estem, leírom részletesebben!

Katona szeretnék lenni, és akkor két lehetőség van Nemzetvédelmi vagy Kinizsi pál tisthelyettes képző! Viszont úgy vélem jobb több lábon állni és ezért megjelölök még két fősulit, nyíregyen tesiedzőt meg egerben is a tesiedzőt! a Rangsor így néz ki:

1 Nemzetvédelmi, 2 Nyíregy, 3 Eger 3 ott lóg a levegőben a kinizsi mint szakközép! És ha nem vesznek fel a nemzetvédelmibe és nyíregyre sem, csak egerbe és a kinizsire, akkor választhatom e a szakközepet a főiskola helyett?

2011. febr. 5. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Hát sajnos nem. Ahova felvételt nyersz, oda menni is kell.
2011. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!