Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KÜLFÖLDÖN szeretnék mindenképp...

KÜLFÖLDÖN szeretnék mindenképpen dolgozni, szükséges ahoz iskola, mármint megfogom érezni a fizetésemen is, ha diplomával megyek külföldre (hollandia), mintha csak érettségi után, szakma nélkül mennék ki?

Figyelt kérdés

Én most a BKF turizmus szakára készülök, és azon vacilálok, hogy továbbtanuljak-e egyáltalán, mert a turizmuson kivül, csak a fotózás érdekel, de azzal nem igazán lehet elhelyezkedni kapcsolatok nélkül.


Nagyon fontos és sürgős!

Köszönöm!:)


2011. febr. 6. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A diploma mindenhol diploma. Most az a kérdés, hogy beéred-e egész életedben azzal, hogy mások után takaríts, kiszolgáld őket stb., vagy kicsit megbecsültebb munkát szeretnél.
2011. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincsenek kapcsolataid es nem tudod a nyelvet, akkor szerintem mindegy hogy diploma vagy diploma nelkul mesz ki ( hacsak mondjuk nem az orvosin vagy a BME-n tanultal). Viszont ha ugyis csak olyan munkakat fogsz tudni talalni mint a takaritas es ez neked meg is felel, akkor elegge feleslegesnek tartom hogy diplomat szerzel egy olyan szakbol amit ugyse fogsz tudni hasznalni ott. En a helyedben probalnek valami szallodat vagy ilyesmit keresni Hollandiaban ahol a szakmai gyakorlatot megcsinalhatod, es ha eleg ugyes vagy, hatha utana felajanlanak neked munkat a diploma utan.
2011. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindeképp legyen legalább egy alapdiplomád, és azzal azért sokkal könnyebb lesz elhelyezkedni.

Ahogy előttem is írták, próbálj meg már gyakorlatra kikerülni Hollandiába, és akkor utána lesz esélyed,hogy ott is maradhatsz, vagy akkor már könnyebb lesz akár vmi más melót nézni helyben.

2011. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!