Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak a 10. efolyamom van meg,...

Mszilvi kérdése:

Csak a 10. efolyamom van meg, mert a sulit felbehagytam, ezert nem tudom hol indulhatnek tovabb? 20 eves vagyok es szerintem az erettsegi kilove. De lennek kereskedelmi asszasztens. De hol, mennyiert? Annyit bongeszek, es nem talalok.

Figyelt kérdés
Bacs megyebol.
2011. febr. 6. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen érettségizz le előbb. már szinte minden terület telített és mindenkinek van érettségije. ha megcsinálnád az okj-s képzést hátránnyal indulnál a többiekkel szemben.

érettségit 3 év alatt tudsz leggyorsabban csinálni,néha fizetik a munkanélküliseknek,így neked csak bejárnos és tanulnod kell.

ne feledd hogy 22 éves korig az első okj-s szak államilag támogatott..

megnéztem a hivatalos okj jegyzékben de ilyen szakma nincs. nem lehet hogy más néven fut?

2011. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!