Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet megcsinálni azt,...

Hogy lehet megcsinálni azt, hogy szeptemberben a felvételikor két helyre kerüljek be?

Figyelt kérdés
Mármint jelentkeznék nappalira nemzetközi gazdálkodásra és távoktatáson szeretném a gazdálkodási és menedzsmentet megcsinálni! Ezt hogy tudom úgy hogy szeptemberben mindkettőt el tudjamkezdeni?! Mert a felvételi szabályzat alapján csak a megjelöltek közül egy helyre vesznek fel...
2011. febr. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megkerülni a szabályt. Hihetetlen nagy fejetlenséget okozna az, ha a ponthatárok meghúzásakor mindenki válogathatna, hogy ne csak az első helyre, hanem más helyekre is bejusson. Hisz a keretszámok fixek, ha te két helyre kerülsz be, akkor két ember esik ki, remélem érthető. Szerintem logikus.


Nem lehet ilyet csinálni, következő évben jelentkezhetsz újra. Elsősként elég lesz egy szakba belerázódni, hidd el.

2011. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

másod éves vagyok jogász szakon....átakarok menni...csak két szakot végezni..nem akarok szabályt megkerülni arra lettem vna kíváncsi, hogy lehet-e vhogy..mert vannak akik két szakot csinálnak, de akkor lehet ők is köv. évben mentek másikra....

azért köszi

2011. febr. 6. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy felvételi eljárás keretében csak egy helyre kerülhetsz be.
2011. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyikre jelentkezel most, a másikra a következő felvételikor. Mindenki így csinálja. Máshogy nem lehet.
2011. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok! köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!