Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Legrosszabb nyelvvizsga élmény?

Legrosszabb nyelvvizsga élmény?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Húgom nyelvvizsgája Pesten, húgom vidéki. (Én Pesten laktam már akkor is.) Anyukámék nagy okosan kirakták a helyszínen, egy tollon, egy szótáron és egy igazolványon kívül semmi nem volt nála, a pénzét és kabátját is elvitték (kint mínusz 10 fok), és elmentek sétálgatni. Mobil abban az időben nem volt még ekkora divat, egyikőnknek sem volt.

Kis idő múlva húgom hívja a vezetékesemet egy kölcsönmobilról, és elhadarja, hogy bombariadó van, kirakták őket az épület elé, fázik és nem tudja, hova menjen és le kell tennie, mert kölcsönteló.

Fél kezemmel öltöztem, a másikkal hívtam a taxit, vittem kézben egy másik kabátomat. Hazamentünk, anyukámék meg a legnagyobb nyugalomban visszamásztak az épülethez a vizsga végére, ahol már egy lélek sem volt...

2011. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét történetet nem tudom elmesélni, de volt egy ismerősöm, aki magyar, de kint élt Amerikában 5 éves kora óta és 16 évesen haza jött. Elment letenni az angol középfokú nyelvvizsgát, erre meghúzták... Srác folyékonyan beszél angolul, de úgy látszik a vizsgán ez nem számít :P
2011. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos olyan jól beszélt, hogy nem értették, mit mond! :)


Amúgy tényleg nem ez számít. Orosz középfok egyetemen: a csoporttársnőm, akinek orosz barátja volt és együtt éltek, oroszul beszéltek otthon, megbukott, én meg bemagoltam a tételeket, amúgy nem igazán beszélni orosz, és közepessel átmentem. Gondolom, értékelték az igyekezetemet, mert tudásom az nem volt. A tanárunk is dobott egy hátast az eredménytől. Az enyémtől is meg a csajétól is.

2011. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vicces:D

mert nálunk is ez volt. Barátom amerikai és itt vizsgázott ***-en és megbukott. de a sok nyomorék az osztályban, akiknél még az én szobelim ( 2 éve tanulok angolt de ugy h németböl van felsöm ) sokkal jobb lett-probanyelvvizsgán, azoknak meg sikerült az éles nyelvvizsga.


amugy nem értem én se


röhej..................................


amugy ez is vizsgaközpont válogatja. Mennyire vannak a vizsgázokért h csak a pénz.. vagy a tényleges tudás. én ugy jártam , h az elsö német középfokum nem lett meg, mert lenullázták a levelem, mert nem "arrol" irtam. elmentem egy másik központba és a felsöm meglett...

sztem ez eléggé rossz élmény.. én meg elhittem h "hülye" vagyok és a barátomnak is furcsa ez....

2011. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!