Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rába gimnázium? Bővebben lent:

Rába gimnázium? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Estin szeretném megcsinálni az érettségit, és ráakadtam erre, az országot behálózó Rába gimire. Nagyjából minden városban van tagintézményük. Valaki tanult már itt? Konkrétan a veszprémi érdekelne. Kemény suli? Fizetni kell?
2011. febr. 9. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én náluk végeztem. csak szombathelyen. frankó volt, 3 évet kellett járnom, mert a kilencedik osztályom már megvolt régről és beszámították. fizetni az oktatásért nem kellett, csak az érettségi vizsgákért. ha jól emlékszem az 5 tantárgy 24ezer volt (két éve). heti 2szer volt suli, kedden és csütörtökön fél 2től kb 8ig. de szartak rá, ha nem járunk órára. aki meg tudta írni a dolgozatokat jóra, azzal nem foglalkoztak. bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy az évfolyan kb ötöde jutott el az érettségiig.
2011. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darvulia válasza:
Es a kilencedik osztalyrol kellett osztalyozo vizsgat tenned? Vagy eleg volt csak a bizonyitvanyt bemutatnod? Nekem megvan 9-11ig csak a kilenc tiz szakmunkas? A tizenegy meg nappali tagozatos ket ev alatt leerettsegizos osztallyal. A 12 osztalay felenel hagytam abba.
2013. febr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem kellett róla osztályozó vizsgát tenni. ha egyszer megvan az egyenértékű bizonyítványod a lezárt évekkel, akkor azok nem vesznek el. neked elég lenne az utolsó évbe járni és már érettségizhetsz is.
2013. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
őőő bocsi most olvastam rendesen végig amit írtál, azt a kétéves dolgot nem biztos, hogy elfogadják. rá kell kérdezni az igazgatónál. a kétéves szakmunkást pedig egy évnek szokták beszámítani.
2013. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül oda mentél?
2016. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp be kell mutatni a bizonyítványt
2016. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!