Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakra jelentkezzek,...

Melyik szakra jelentkezzek, hogy jól fizető állásom legyen és élvezzem is?

Figyelt kérdés
A rekreáció és egészségfejlesztés szak nagyon érdekel, de félek, hogy nincs elég igény ilyen szakemberekre, tehát nem találnék állást. A BGF-re vagy a BKF-re mennék turizmus-vendéglátás szakra, az is érdekel egy kicsit, de persze nem annyira mint a másik. Gondolom turizmus-vendéglátás diplomával jobban el lehet helyezkdeni vagy tévedek?
2011. febr. 9. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
400pont felett van,100% h el tudsz helyezkedni,ha nem M.o-n akkor külföldön
2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha megfogadsz egy tanácsot arra jelentkezz, ami jobban érdekel. Én is így jártam, a biológia érdekelt, de nem mertem belevágni ilyesmibe, lehúztam 4 évet közgazdasági szakon, merthogy azzal biztosan el lehet helyezkedni, de nem tudom befejezni, nincs elég motiváció, nem szeretnék ilyen téren dolgozni stb.

Úgyhogy a 4 év nem ért semmit, csak elpazaroltam az állami féléveimet :(

Most újra jelentkeztem biomérnökire, és már alig várom, hogy azt tanulhassam.

Amúgy szerintem jó szak, amit szeretnél, az orvostudomány folyamatosan fejlődik, nagyon sok lehetőség áll előtted.

2011. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de igazából a rekreáció nem áll közel sztem nagyon az orvostudományhoz, viszont a te esetedben kedves második sztem távolabb áll a két lehetőség... a rekreációban és a turizmus-vendéglátásban vannak közös pontok, csak a rekreációból az egész érdekel, a turizmusból pedig nem...
2011. febr. 10. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
turizmus-vendéglátást végezni szerintem úgy hogy Mo-n akarsz elhelyezkedni felesleges. ebben az országban nem nagyon van turizmus.a piac pedig sokszorosan telített. én is azt tanulok,de csak külföldi munkával számolj..
2011. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!