Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hátrányos helyzetűnek számítom?

Hátrányos helyzetűnek számítom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, idén jelentkezem felsőoktatásba és nem tudom hogy hátrányos helyzetű vagyok e, mert ugyan van papírom hogy rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülök, amit évente hosszabbítanak. De csak az idei van meg, a középiskolai éveim alatt amit kaptam az már nincs.
2011. febr. 14. 12:10
 1/4 anonim válasza:

ha középiskolai éveid alatt kapottról nincs papírod,akkor nem vagy hátrányos helyzetű!tavaly az öcsém járt úgy,hogy neki nem a középiskolás évei alatt kapott ilyen támogatást,ezért nem számított annak!de ha tudod bizonyítani,hogy akkor kaptál,kérsz az önkormányzattól erről egy papírt,akkor annak számítasz

remélem érthető

2011. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arról kell szólnia, hogy a középiskolai évek alatt is kaptál támogatást. Helyi önkormányzatnál biztos adnak papírt róla.

Holnap napközben még fel lehet adni a lapot vagy ma lehet már csak?

2011. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önkormányzat,jegyző.Bár nekem három nap volt mire kiállították,de mondd el nekik,hogy nagyon fontos.
2011. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam az önkormányzatnál. 2008-ban érettségiztem és nekik is csak az az előző papír volt meg ami 2008/2009-re érvényes..beküldtem azt is, reménykedem benne hogy elfogadják. Ha még addig lesz papír, akkor csatolom hozzá...elvileg ha nem is fogadják el, utólag küldenek csekket, mert most nem fizettem semmit.
2011. febr. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!