Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan levelező, amely...

Van olyan levelező, amely rögtön államilag támogatott? Vagy ha levelezőre vesznek fel, mindenképp kell fizetni először? (vagyis csak jo átlaggal vesznek át áll. tám. Levelezőre? )

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön is lehet jelentkezni államilag finanszírozott képzésben levelezőre. Nem kell ktsgtérítésesen elkezdeni. Honnan vetted ezt? Lehetnek olyan szakok, amik csak ktsgesen indulnak, de elég kevés az ilyen.
2011. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

"Lehetnek olyan szakok, amik csak ktsgesen indulnak, de elég kevés az ilyen."

Pont, hogy elég sok. Nagyon kevés olyan szak van, ami levelezőben államilag támogatott, én még nagyon keveset láttam.

2011. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a felvi.hu-n körülnéznél, akkor látnád, hogy alapképzésben pl 470 levelezős, államilag támogatott szak indul, mesterképzésben pedig 627. Szerintem ez egyáltalán nem kevés.
2011. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esti tagozaton viszont tényleg kevés szak indul államilag...50-nél is kevesebb, alap- és mesterszakon együtt. De ktsgesen sem indul sok...
2011. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. febr. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!