Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kommédia levelező: kodolányi...

Kommédia levelező: kodolányi vagy ppke-vjk? Első sorban az ott tanulók tapasztalatai érdekelnének: tárgyak, gyakorlatok, lehetőségek stb. :]

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:

1. A kommédia szakkal semmit nem lehet kezdeni kapcsolatok nélkül.

2. A Kodolányi egy alja suli.

2011. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem kell a munkámhoz.
2011. nov. 9. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy már van munkád és onnan akarsz elmenni? Akkor vegyük úgy, hogy nem is írtam semmit.
2011. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

még mindig nem érted, addig nincs fizetésemelés amíg nincs diploma ;) de a kérdés abszolút nem erre irányul hanem arra, hogy ott milyen az oktatás, de a ppke győzött ugyanis az órarend beosztása munka mellett sokkal jobban vállalható míg a kodolányin még egy mintatantervet se lehet látni, és egy normális tájékoztatás sincs, hogy mely napokon folyik az oktatás csak ködösítés. hozzáteszem írtam nekik a tantervvel és napokkal kapcsolatban de az előbbihez hallgatónak kell lennem, hogy lássa (így persze vakon azért mégse menne bele az ember) utóbbinál szintén ködösítés. (a heti pihenőnap és/vagy munkanap(ok))

szóval evvan :))

2011. nov. 13. 02:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A Kodolányin a levelező szakon pénteken-szombaton van az oktatás

egyébként a KJF a TV2 partnerintézménye, a TV2 Akadémia is a Frangepán utcában működik.

A KJF-nek van saját TV stúdiója, saját rádiója, menj fel a honlapjukra

2011. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ megfogom nézni és azt még megtudod mondani, hogy ez akkor 2 hetente péntek szombat? :]
2011. nov. 22. 18:42
 7/10 anonim válasza:
35%
A Kodolányi tényleg alja suli, sok álláshirdetésben benne van, hogy feltétel:diploma (nem Kodolányis). Ha a munka már megvan, akkor persze mindegy. De ugyanannyi erőfeszítéssel/pénzzel már jobb nevű egyetemen is lehet tanulni.
2011. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az szerintem pont a leggyökérebb munkáltató, aki az alapján választ hogy valaki hol szerezte a diplomáját.


Semmit nem jelent.


A teljesen hülyék miatt pedig leírnám hogy a legtöbb országos hírű újságírónak semmilyen kommunikációs diplomája nincs, és e nélkül is elég jól boldogulnak. :)


Viszont ha tegyük fel valamelyik ezek közül elvégezne bármelyiket, attól nem hiszem hogy kisebb lenne...

2012. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kodolányi kom szakán végeztem, sőt most sportkommunikátor FSZ képzés esetében is a Kodót választottam. S nem véletlenül. Elég csak az Angol utcai Médiacentrumukra, s saját közszolgálati rádiójukra gondolni, ahol egyből bedobnak a mélyvízbe, s így hasznosítható gyakorlati ismeretekre tehetsz szert.
2012. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az összes magyar suli egy adag sz*r. Majdnem tökmindegy hová mész.
2012. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!