Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Töri érettségire valami tanács?

Töri érettségire valami tanács?

Figyelt kérdés
3 éves kimaradásom van különféle okok miatt, de nem szeretném elejétől átolvasni a könyveket. Nincs olyan oldal, ahol össze van szedve vázlatosan akár csak a magyar töri? Középszintű érettségire készülök
2011. febr. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

3 év a 4-ből? Az azért sok...

De annyira ne izgulj, ugyanis a közép törin szinte bárki átmegy legalább 2-essel. Én sosem voltam igazán jó belőle, de az írásbeli így is 86% lett, a szóbelivel rontottam le, így összesen "csak" 74% lett, ami bőven 4-es.

A szóbeli tételcímek segíteni fognak a (kevés) tanulásban, hiszen a szóbelin csak azokat kérdezhetik. Az írásbelire meg nem lehet külön készülni.

2011. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tanuld meg használni az atlaszt, és a forrásokat.
2011. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a töri atlaszt mindenképpen vidd el. Az évszámok nagy része benne van, a térképekről meg kis háttértudással egész jól össze lehet rakni az eseményeket.

Sok kidolgozott tétel fel van töltve a netre, keresgélj utána. Az írásbelire pedig gyakorolhatsz az előző évi feladatlapok alapján.

2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
***** ezen keresd meg azt az oldalt ahova fel van írva hogy B) TÉMAKÖRÖK. Itt le van írva hogy mi kerülhet szóba az írásbeli érettségin, mi is ebből készülünk, értelem szerűen neked csak a közép szintű kell. 3 év kihagyással nehéz lesz de nem lehetetlen. Szóbelibe viszont csak az iskolás tud segíteni.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!