Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser vagy környez...

Műszaki menedzser vagy környezetmérnök?

Figyelt kérdés
2. féléves műmen. hallgató vagyok, most tartok ott hogy el kell döntenem, átmenjek-e a környezetmérnöki szakra, amiröl tavaly 1 pontal lecsúsztam. Kiskorom óta rajongok a környezetvédelemért, természetért, nagyon boldogan dolgoznék környezetmérnökként,de sokkal kevesebb álláshirdetésben keresnek mint műszaki menedzsert. Műszaki menedzser szakmával sincs különösebb bajom, csak nem tartom "hivatásomnak" ,viszont ezek alapján, biztosabb az elhelyezkedés. Csak az adjon tanácsot aki mondjuk valamelyik szakmában van, vagy elfogulatlanul látja a dolgot, köszönöm előre is!
2011. febr. 19. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Környezetmérnök!


Sokkal több területen érvényesülhetsz vele mint a műszaki menedzserrel ami gyakorlatilag csak a gyártóiparban érvényesülhet szerintem.

A környezetmérnök meg bárhol amihez kapcsolódnak a környezetvédelmi törvények, legyen az településfejlesztés, ipari létesítmények engedélyeztetése, környezetpolitika stb.

2011. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mégvalami, nem tudom mennyire vagy jártas a munkaerőmenedzsmentben, de a fontos és jó állásokat

NEM HIRDETIK! Vagy pályázni lehet, vagy jelentkezni egy alap munkakörre amiből továbbfejlődhetsz, ha van hozzá affinitásod és kvalitásod.

(belső szervezetépítés)

2011. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óbudai egyetem?


ha igen, nem akarsz inkább nyomdamérnök (könnyűiparin belül egy szakirány) lenni? én úgy látom, hogy abban sokkal több lehetőség van.

2011. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sze-mtk -on vagyok győrben. Köszönöm a válaszokat, akkor egyre jobban hajlok a környezetmérnök felé:) csak ha átmegyek azzal megint csúszok kb fél évet, de nem baj:) köszi!
2011. febr. 19. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugye maradtál műmen-en? Mondd azt, hogy igen.

Most akarok menekülni a környezetmérnöki szakról, mert kilátástalan értéktelen sz*r, legalábbis itthon, jelen feltételek, körülmények között.

2012. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!