Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki nem tudta segíteni?...

Valaki nem tudta segíteni? Esti vagy nappalin csináljam meg az érettségit? Ja és melyik suliba Győrben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:57
 1/6 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképpen nappalin, ha van rá lehetőséged, hiszen akkor reggel jársz suliban, sokkal frissebb vagy, jobban tudsz koncentrálni és egyebek. Azért is az a hagyományos.. és akkor még mindig marad időd délutánonként ellazulni.
2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerelem,szex témába..grat
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nappalin kapsz diákot olcsóbb a közlekedés
2011. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudomásom szerint az estin is kapsz diákot...
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

estin is kapsz diákigazolványt,és ugyanúgy tudsz vele közlekedni.

Bár ha van lehetőséged akkor nappalin tanulj,mert úgy ingyen van.Estire azok mennek,akik már dolgoznak,akik valamiért kiestek a nappali suliból,és az esti szinte mindenhol fizetős..(ahová én jártam évi 40.000 forintba került)

Ha estire jársz akkor hetente háromszor mész este 5-től -9-ig suliba,és csak a lényeget mondják el.Sokkal kevesebb időt szánnak 1-1 tananyagra mint a nappali suliban..

Én inkább maradnék a nappalin..Az még a fiatalsághoz tartozik..

2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátom estin csinálta az utolsó 2 évet, tehát estin érettségizett. Azt mondta, hogy sokkal jobb volt, mert csak a lényeget mondták el, csak az érettségire készültek célirányosan, sokkal jobban sikerült neki az érettségi, mint a régi osztálytársainak, akik nappalin csinálták. Barátomat felvették fősulira, pedig előtte nem volt túl jó tanuló, azok, akik nappalin csinálták, annyira elcseszték, hogy szinte senki se ment továbbtanulni, pedig akartak.


biztos sulija válogatja, hogy hol milyen az esti oktatás, de nem biztos, hogy rosszabb, mint a nappali.

2011. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!