Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működik a 2. szakma...

Hogyan működik a 2. szakma tanulása?

Figyelt kérdés

2008-ban érettségiztem.Most végzem 2011-ben a fodrász szakmát.Szeretnék még egy szakmát megtanulni szeptembertől.Tudom,h az már fizetős.

Ilyenkor hívjam fel az adott iskolát?Kit kell kérni a telefonhoz?Nappali tagozaton tanulnék a 16-17 évesekkel?Hogy működik ilyen esetben a második szakma tanulása?

Köszönöm!


2011. febr. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szakma lenne egyébként? Egyébként igen, a szakképzés első évfolyamára mennél (11. évfolyam) és a 16-17 évesekkel lennél. Ha egy másik iskolába akarsz menni, akkor hívd fel az iskolát, kérd az igazgatót, és mondd el, hogy mit szeretnél.
2011. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is keresned kell egy iskolát, ahol tanulják.
2011. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két szakmára gondoltam.Közgazdasági vagy kereskedő. Még azt eldöntöm ,h melyiket is szeretném tanulni. Szerintetek? :)
2011. febr. 24. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
a kereskedő alatt a kereskedelmit értettem :)
2011. febr. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!