Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A bűnügyi pszichológus mivel...

A bűnügyi pszichológus mivel dolgozik, és hogyan válhat valaki azzá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyomozásokat segíti például, és pszichológia szakot kell megcsinálni hozzá. Nem vagyok biztos benne, de azt hiszem szakvizsgát kell tenni belőle utána.
2011. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát mesteri, majd doktori?!
2011. febr. 24. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol írtam én doktorképzésről?
2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sehol, de én arra gondoltam..:-S
2011. febr. 24. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapképzés után mesterképzés (jobb esetben 5 év a mesterdiploma megszerzéséig), majd jön a szakvizsgára felkészítő képzés (leghamarabb 2 év), de kell szerezned gyakorlati helyet (kész vagyon...). Ha már a kezedben minden, akkor jó, de iszonyatos hosszú szenvedéseknek nézel elébe. Szerintem csak akkor érdemes ezt választani, ha nagyon szereted és képes vagy érte sokat áldozni (akkor nem lesz elviselhetetlen szenvedés).
2011. febr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elviselhetetlen szenvedés?? Miért? Nem értelek! Kérlek fejtsd ki!
2011. febr. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!