Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen esélyekkel...

Szerintetek milyen esélyekkel tudnék bekerülni ezekbe a gimnáziumokba? (lentebb írom a továbbiakat)

Figyelt kérdés

Szóval, 73 pontot értem el a központi írásbelin, jegyeim összpontszáma 7.év vége (matek+magyar nyelvtan+irodalom+angol+töri+biosz) ez összesen 30/27 és 8. fél év (matek+magyar nyelv.+irodalom+angol+töri+biosz) ez összesen 30/27 ez összesen 160/127 és ezekbe a sulikba jelentkeztem:

1. Ráckevei Ady Endre Gimnázium (itt azt írják 50-50%-ban veszik a 8.félévi és a központi eredményeket, ezt nem igazán értem akkor hogy számítják ki, mely tantárgyakból)

2. Budapesti Hunyadi Mátyás Gimnázium

3 Budapesti Madách Imre Gimnázium (ide már tuti nem vesznek fel, mert szóbelire nem hívtak be)

4. Dunaharaszti Baktay Ervin Gimnázium és Vízügyi Szakközépiskola

És nagyon jó lenne ha Ráckevére felvennének, mert ez van a legközelebb és ez a képességeimnek érdeklődés alapján a legmegfelelőbb! Szerintetek ez mennyire jó? Mekkora az esélye annak hogy ezek közül bárhova is felvesznek-e?


2011. febr. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
semmi esélyed, max. kisegítő iskolába mehetsz ilyen eredményekkel.
2011. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most te ezt komolyan írtad vagy csak viccből?
2011. febr. 26. 00:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék.
2011. febr. 26. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!