Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén jelentkezem egyetemre.3at...

Idén jelentkezem egyetemre.3at lehet megjelölni 9000Ft-ért. Ha továbbiakat jelölök akkor + pénz. De ha ugyanazt a szakon megjelölöm, államilag finansszírozottba és fizetősbe is, akkor is többnek számít. Vagy így nem?

Figyelt kérdés
Pl.Elte Btk-magyar,és megjelölöm h ANA és ANK.akkor ez most egynek vagy kettőnek számít?
2010. febr. 11. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem számit bele.
2010. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kilenc ezer forint a jelentkezés???
2010. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen 9000. -.-

Na, ha te megjelölöd ugyanazt a szakot ANA és ANK is akkor az nem kettőnek számít csak egynek.

Én is most jelentkezem :)

2010. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm szépen az infót:)Te hova jelentkezel?Sok sikert!!!!:)
2010. febr. 11. 16:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezek hülyék. És akkor esélyegyenlőség, meg hadd tanuljon a szegény gyerek is. A szegény gyerek anyja meg apja mi a fenéből fizet ki 9ezer forintot 3 nyamvadt jelentkezésér? Az egy villanyszámla! Te jó isten!
2010. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolkodjál már egy picit.

Ha nem lenne díj, akkor minden hülye jelentkezne.

Csak úgy poénból kitöltenének egy jelentkezési lapot, vagy e-felvin baszakodnának, és tessék. Már is elcseszték az egész ügyintézést...

2010. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze, legyen díj, de ekkora?
2010. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor mondok jobbat:nagyszüleimnél lakok mert anyum meghalt,apá meg elhagyott mielőtt megszülettem.De a jegyző mégsem vesz védelembe,mert az én falumban csak a cigányok kapnak gyermekvédelmi támogatást.Szval nem számítok hátrányos helyzetűnek,pedig van még 2 tesóm is.Ha hátrányos helyzetű lennék,4500 lenne a jelentkezési díjam,kapnak +25 pontot,és automatikusan felvennének a koleszba.De így még az államilag támogatottra sem lesz meg a pontom(kb 330am lesz,és kellene legalább 350).Szval nem elég h a kevés segélyemből élek meg+ nagyszüleim 50-50000 Ft nyugdíjából havonta,úgylátszik még a tanulásomért is fizetni kell.Ez Magyarország....bezzeg ha gyerekem lenne,vagy sötétebb lenne a bőröm....
2010. febr. 11. 16:18
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
bezzeg ha többet tanulnál... lehetne 480 pontod is. Meg továbbtanulni sem kötelező, ne vedd sértésnek, de teljesen úgy mondod mintha ez kötelező lenne, de nyavalyogsz, hogy nem kapsz elég pontot.
2010. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem azon nyavalygok kedves előző hozzászóló h nem kapok több pontot,hanem h hiába vagyok hátrányos helyzetű nem számítok annak.mert úgylátszik magyarországon csak a cigányok érnek valamit....
2010. febr. 11. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!