Szerintetek is ha valaki nagyon gyatra gyakorlatból szakmunkásképzőbe az annak a jele, hogy nemalkalmas a szakmára és másik szakmát kell választani?

Figyelt kérdés
Két szakmám van:kerámiaformázó és csecsemő és gyermekápoló.Mind a két szakmánál én voltam a legrosszabb gyakorlatból és egyikkel sem merek dolgozni mert kínos ez nekem.Senkinek sem beszélek erről.
2011. febr. 26. 11:37
 1/8 anonim válasza:

Mit jelent " a legrosszabb gyakorlatból"?

Leejtetted a gyereket?

Miért éppen ezeket választottad?

Biztos volt valami, amit vonzónak találtál bennük, nem?

Volna kedved valami mást tanulni?

Bocs a sok kérdésért!

2011. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha ez érdekel ezt csináld. Igazából semmit se jelent, hogy te voltál a suliba a legrosszabb. Uncsitesómat mindenki piszkálta, mert gyakorlatból 2es 3as között volt. Most pedig nagyon elismert a szakmájában(asztalos), pedig még csak 26 éves. Ő úgy van vele, hogy mindent megcsinált, de más módszerrel, mint a tanár.
2011. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

,,Leejtetted a gyereket?

Miért éppen ezeket választottad? "

Nem ejtettem le a gyereket.Szeretem a gyerekeket.Van két szép gyerekem akiket szépen nevelek.Óvónőnek nem mehettem mert nincs a zenéhez és az énekhez érzékem.A korongozást meg azért választottam mert anyuék úgy látták jó a kézügyességem és más jellegű szakmára nem is engedtek.Ami eltérő volt arról lebeszéltek.

2011. febr. 26. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyen voltál gyakorlatból, ha kínosnak érzed a helyzetet. Ha kínosnak gondolod, akkor bizonyára nem is éreznéd jól magad abban a szakmában, abban a közegben.

Úgy tűnik még keresed az utad. A kerámiaformázás és a csecsemő ápolás elég messze áll egymástól. Lehet, hogy meg kellene keresned azt, amit valóban szeretnél csinálni.

2011. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második év végén jöttem rá ,hogy túl nagy felelősség a csecsemő-és gyermekápolás.Nagyon feszéjez,hogy semmit sem lehet tévedni elszámolni mert börtönbe is kerülhetek.Elsőbe nagyon jól éreztem magam és nagyon teccett és úgy éreztem megtaláltam önmagam.Második év végén mikor koraszülött és újszölött osztályra kellett menni gyakorlatra akkor minden megváltozott.Bátortalanul fogtam meg a gyereket és nehezen ment a gyógyszerelés stb.
2011. febr. 26. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam rossz tanuló csak gyaksziból voltam gázos.Igazságszerint nemakartam leragadni az agyagnál.
2011. febr. 26. 13:01
 7/8 anonim válasza:
Ha van két gyereked, gyakorlaton meg mégis féltél, akkor szerintem próbálj egy olyan szakmát keresni, amit TE szeretnél, amit szívesen csinálsz, ami örömet okoz.
2011. febr. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma napság nem elismert ha valaki szakmunkás csak a diplomás.Felsőoktatásba nem nagyon van olyan szak ami engem érdekel és testhez álló.
2011. febr. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!