Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Fiam Diszgráfiás és Diszlexi...

A Fiam Diszgráfiás és Diszlexiás. Szakmunkásképzőbe jár Cukrász szakra. Általános iskolában volt felmentése nyelv alól, de itt azt mondják, hogy nem lehet szakmunkásba nem lehet felmentést kérni. Tényleg nem lehet kérni?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy neki a nyelv sokat tanul rá de nem sikerül neki több időre lenne szüksége egy adott anyaghoz, hogy meg tudja tisztességesen tanulni, de erre nincs lehetőség.
2011. okt. 11. 15:01
 1/5 anonim válasza:
Szerintem lehet , én mikor szakközépbe jártam páréve ott volt egy osztálytársam aki fel volt mentve nyelvórák alól. Neki is valami beszédprobléma miatt az tuti.
2011. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Viszont ha az iskola azt mondja hogy nem megoldható ez akkor is érdemes pl az oktatási hivatalt megkérdeni mert sajnos néha az iskolák önálló szabályokat találnak ki. Pl nekem anno azt mondták a sulimban hogy én csak közgázból érettségizhetek 5. tárgyként merthogy szakközép, aztán az oktatási hivatalnál ezen felháborodtak hogy hogy mondhat ilyet az iskolám én bármit választhatok 5. tárgynak és majdnem feljelentették a sulim ezért. Tudom ez a történet nem ide vág csak példának szántam hogy az iskolák néha önállósítják magukat.
2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De lehet, csak ez nekik papírmunkával járna, amihez lusták...
2011. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy szakmunkáshoz nem lehet felmentést kérni csak szakközéphez
2011. okt. 17. 09:23
 5/5 A kérdező kommentje:
De utána járok még akkor ennek a dolognak köszönöm
2011. okt. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!