Hogy van ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

sziasztok

szeretnék sulit váltani közép iskolába járok 9 es vagyok akadtak elég gondjaim ebbe a suliba és nem tom hogy most ha be mennék jövö héten egy másik suliba és beszélnék az igazgatoval hogy milyen gondjaim vannak és mért szeretnék át menni akkor lehetséges hogy át tudnának venni??

igy év közben jol tanulok


2011. febr. 26. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Befáradsz a suliba és megkérdezd. Többet mi sem tudunk.
2011. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én iskolán belül simán osztályt váltottam és semmi gond nem volt belőle. Szerdán odamentem osztályfőnökömhöz, hogy ez a helyzet, még az nap beszéltem az igazgatóval és lerendeztük. Én kértem még egy hét haladékot, mert az osztályt nagyon szerettem/szeretem csak a tagozattal volt gond és rákövetkező héten hétfőn már a másik osztályba mentem :) bevallom nekem szerencsém volt, mert már ismertem azt az osztály, sok volt a közös program és még az általános osztálytársaim is ott voltak, úgyhogy simán ment minden:) az iskola váltás is ilyen, egy hét alatt le lehet tudni. Menj be, vagy hívd fel az igazgatót és mond el, hogy mi a helyzet.
2011. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!