Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nyomozó szeretnék lenni,...

Ha nyomozó szeretnék lenni, akkor milyen egyetemre kell menjek? Budapesten hol van olyan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
RTF - Rendőrtiszti Főiskola
2011. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha itt és így kezdesz el egy nyomozást, tényleg erős okításra lesz szükséged! :)
2011. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:P Ezeknek már utánanéztem, csak az a gond, hogy Erdélyben élek, és nem tudom, ha meglesz a kettős állampolgárságom, akkor felvesznek - e. A másik dolog meg az, hogy már eleve nem olyan típusú középiskolába járok. Tehát nem tudom milyenek az esélyeim.
2011. febr. 27. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu-n mindent megtalálsz ami a felvételivel kapcsolatos, mit követelnek stb. Gondolom a főiskola honlapján is megtalálod a felvételi követelményeket. Ezekre akkor is feltudsz készülni, ha egy teljesen átlagos középiskolába jártál, maximum kicsit nehezebb dolgod lesz! Első voltam
2011. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen kell egyetem ahhoz,hogy nyomozó legyél....persze ez sokmindentől függ,de pl attól is,hogy mibe akarsz nyomozni?magánnyomozóhoz pl marhára nem kell egyetem
2011. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem magánnyomozó szeretnék lenni....inkább a krimialisztika érdekel, meg a bűnügyek...

Előző válaszoló!


Te nyomozó vagy? És milyen felvételin kellett átess? Nagyon kemény volt? És most mivel foglalkozol?

2011. febr. 27. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rám gondolsz, én nem vagyok nyomozó, de egyik ismerősöm odajár. Bűnügyin van. Elég kemény, de nagyon szereti. Pontosan nem tudom mi kell oda, ha tudnám leírtam volna. Azt tudom hogy van alkalmassági. Mindenképpen keresd meg a honlapjukat, ott megtalálsz minden infót szerintem amire szükséged van. Utolsó előtti voltam
2011. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Már megnéztem a honlapjukat. A barátod fiú - e vagy lány. Már csak azért kérdezem, hogy lányként mennyi esélyem van. Nem tudod nehéz - e oda bejutni, sok jelentkező van? Kemény a felvételi?
2011. febr. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!