Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általában mekkorák a ponthatár...

Általában mekkorák a ponthatárok egy kollégiumi jelentkezés folyamán?

Figyelt kérdés

Különösképpen a (BME) Schönherz kollégiuma érdekelne. A saját pontjaimat már kiszámoltam a jelentkezési lap alapján, de a ponthatárokról nem találtam információt. Ez eléggé befolyásolná a továbbtanulásom helyét, ezért elég fontos számomra.

Előre is köszönöm válaszaitokat!


2011. febr. 27. 23:47
 1/4 anonim válasza:
Na ez engem is érdekelne. De hogy valami hasznosat is írjak: második félévtől kezdve már tanulmányi eredmény alapján döntik el, hogy bekerülsz-e, szóval ha nem kerülnél be akkor albérletben túlélsz fél évet és ha jól teljesítessz bekerülsz koleszba. Amúgy milyen szakra jelentkeztél? :)
2011. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mérnök informatikusnak jelentkeztem. :D

Igen, azt hiszem én is ezt a megoldást fogom választani, ha nem lesz biztos információ a ponthatárokról. :)

2011. febr. 28. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva baromság ez alapján iskolát választani. Engem nem vettek fel elsőre a koliba, de egy hónappal később már bent laktam. Protekcióm semmi nem volt, csak írtam pár levelet az illetékeseknek. Koli esetében aranyszabály, hogy gyakorlatilag mindent el lehet intézni.
2011. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez világos, de az gondolom érthető, hogy valamennyi információ az esélyről/esélytelenségről, azért nagyobb biztonságot nyújtana. :)
2011. márc. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!