Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyors 6-12 hónapos vendéglátó/...

Gyors 6-12 hónapos vendéglátó/pincér szaksuli ami ad diplomát? Foly lenn.

Figyelt kérdés

szóval 22 éves vagyok. 17 éves koromban elkellett kezdenem dolgozni hogy tudjunk kimászni az adósságokból és azóta sem tudtam többet sulizni. gyakorlatilag 8 osztályom van, mivel még kétszer meg is buktam 9ben.

azóta kereskedelemben dolgoztam de elegem van belőle és mihamarabb elakarok végezni egy pincér iskolát.tapasztalatom semmi, fogalmam egy nagyonkevés.de szükségem van rá.nem tudom milyen suliba és hol jelentkezzem.kérlek segitsetek.de nagyon teccik


ha fizetős nem gond, csak tanuljam meg a szakmát és minél rövidebb idő alatt.6max 12hó's sulira gondolok

ha valamit kihagytam kérdezzetek bátran.kiegészítem


2011. márc. 1. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Diplomát csak felsőoktatási intézmény ad, ahova bemeneti feltétel az érettségi. Tehát diplomát biztosan nem kapsz.
2011. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy Te is említetted SZAKSULIT keresel. A nevében is benne van hogy az pedig SZAKMÁT ad és nem pedig diplomát. Szóval nálad fogalmi gondok is vannak, érthető okokból.

Magyarán amit te keresel, az vagy egy szakközép suli, vagy pedig egy felsőfokú szakképzést adó felsőoktatási intézmény. Utóbbihoz bemeneteli követelmény az érettségi, előbbihez pedig nem. De szarintem nem nagyon van olyan hely ahol egy év alatt el lehet sajátítani bármit is, szinte mindenhol min. 2 év a képzési idő.

2011. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon tanultál? Előzőek,ha nem akkor érthető,hogy miért diplomát ír, külföldön az érettségit is úgy mondják,hogy érettségi diploma.
2011. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

erdélyi vagyok.

Akkor nem jól fogalmaztam, de tökmind1. Adjon nekem szakmát minél rövidebb idő alatt.minél hamarabb végezzem el a szaksulit hogy akkor legyen meg a pincér szakmám. Ilyen paraméterek alapján kérem segítsetek

2011. márc. 2. 14:40
 5/5 anonim válasza:

OKJ-tanfolyam, 6 hós vagy 10 hónapos.

Budapest, Debrecen, Miskolc, stb..

Azzal is lehetel hajón dolgozó is.

(de már biztos döntöttél)

2011. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!